Hario Range Server - servírovací konvička Hario s rukojetí z olivového dřeva, 600 ml

Kód: 126
Tip
1 099 Kč
Na dotaz

Pozvedněte svůj kávový rituál na další úroveň s touto designovou konvicí na servírování kávy od japonského výrobce Hario.

Elegantní konvice z vysoce kvalitního tepluvzdorného skla poslouží nejen na servírování čerstvě připravené kávy, ale také na její ohřev.

Nekompromisní kvalita Hario. Krásný design. Konvice je kompatibilní se všemi drippery Hario V60. 

Objem: 600 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální v kombinaci s dripperem Hario V60-02 nebo V60-01. Pozvedne váš kávový rituál na novou úroveň a stane se nepostradatelnou součástí vaší kuchyně.

Tento model zdobí krásná dřevěná rukojeť z olivového dřeva, která dodá konvičce velice elegantní vzhledpro ty co chtějí opravdu to nejlepší.

 

Servírovací konvička Hario 02 s rukojetí z olivového dřeva, 600 ml

Vlastnosti

  • Objem: 600 ml
  • Ideální v kombinaci s dripperem Hario V60-02 nebo V60-01.
  • Vhodná k servírování i k ohřevu již připraveného nápoje.

 

O společnosti Hario

Hario je japonská firma založená v roce 1921. Po druhé světové válce začala vyrábět příslušenství na přípravu kávy a čaje a od té doby si v této oblasti vybudovala velkou reputaci. V posledních několika letech se firma Hario stala lídrem v oblasti příslušenství na výrobu kávy.

Jméno Hario je odvozené od sousloví “Král skla”. Hario má vysoká měřítka nejen v kvalitě produktů, ale také v ekologii. Při výrobě skla používá 100% přírodní materiály a jeho továrna je od roku 1972 zcela bez komínů.