Hario V60 sklenice z dvoustěnného skla, 300 ml

Kód: 349
Novinka Tip
Značka: Hario
439 Kč
Momentálně nedostupné

Dvoustěnná sklenice Hario V60 VCG-10 o objemu 300 ml z vysoce kvalitního tepluvzdorného borosilikátového skla potěší každého milovníka kávy, ale i jiných horkých či ledových nápojů. 

Zajistí dokonalou izolaci teploty nápoje a ten tak vydrží po delší dobu horký či studený - zkrátka podle vašeho přání. Zároveň bez toho, aniž byste se o skleničku třeba popálili. 

Stylová sklenice v originálním Hario designu potěší srdce každého, kdo má rád krásné a funkční věci. Stane se nepostradatelnou součástí vašeho kávového rituálu. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti sklenice Hario V60 VCG-10

  • Objem: 300 ml/10 oz
  • Kvalitní tepluvzdorné borosilikátové sklo.
  • Výborné termoizolační vlastnosti. 
  • Originální Hario design. 
  • Perfektně sedí na všechny drippery Hario, takže kávu můžete připravovat přímo do skleničky. My ale doporučujeme pořídit si stylový a funkční Hario Range Server, abyste se pak mohli kochat tím, jak krásně to všechno pospolu vypadá. 

 

O společnosti Hario

Hario je japonská firma založená v roce 1921. Po druhé světové válce začala vyrábět příslušenství na přípravu kávy a čaje a od té doby si v této oblasti vybudovala velkou reputaci. V posledních několika letech se firma Hario stala lídrem v oblasti příslušenství na výrobu kávy.

Jméno Hario je odvozené od sousloví “Král skla”. Hario má vysoká měřítka nejen v kvalitě produktů, ale také v ekologii. Při výrobě skla používá 100% přírodní materiály a jeho továrna je od roku 1972 zcela bez komínů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky